Współpraca

PRACE BADAWCZE I INNE PRACE ZLECONE ŚWIADCZONE NA RZECZ OTOCZENIA SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO

Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie w ramach współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym oferuje realizację działań o charakterze edukacyjnym, doradczym, eksperckim. Zasady współpracy określa Regulamin prac badawczych i innych prac zleconych świadczonych na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie Zarządzenie nr 16/2023 (z dnia 29 marca 2023 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu prac badawczych i innych prac zleconych świadczonych na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie)

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Uczelnią zachęcamy do kontaktu z Działem Rozwoju:

mgr Iwona Szwejkowska - Kierownik Działu Rozwoju
Telefon kontaktowy (23) 672 20 50 (wew. 2050),