Biblioteka

Informujemy, iż można już składać zapotrzebowanie na kody dostępu do platformy IBUK LIBRA - cyfrowej wypożyczalni książek elektronicznych.

By skorzystać ze zbiorów platformy za pomocą kodu dostępu należy skontaktować się z pracownikami Biblioteki Uczelnianej w jeden z podanych niżej sposobów:

• zadzwonić: 23 673 75 78 wew. 310 lub 320 (Ciechanów), 23 654 61 75 (Mława)
  • napisać maila na wybrany adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • odebrać kod osobiście w Bibliotece Uczelnianej

Więcej informacji o platformie:

Pomoc - IBUK Libra oraz w IBUK LIBRA - Przewodniku

Link do platformy: Wszystkie książki - IBUK Libra